Sada je: čet lip 06, 2024 11:33 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 850 2.4, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet ruj 03, 2009 3:16 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub svi 03, 2008 11:09 pm
Postovi: 43
moj greh, gledam slike od žutoga i ra zmišljam o krovnom spojleru i ujedno tipkam odgovor...

inače nosim naočale,tako da....moj bed :shock:


Vrh
   
PostPostano: čet ruj 03, 2009 3:32 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Gle taj auto dok je bio kod Mehuna uredno je servisiran i održavan kod Biškupa, to ti može i KIKI potvrditi, tak da ako te zanima, skidaj mu cijenu jer je u oglasniku jako jako dugo, nadjite se kod biškupa da ti dečki provjere auto, ja bih i kompresiju izmjerio, bolje dati 200-300 kn za pregled vozila i znaš kaj je, nego keširati 3*** eura i kasnije shvatiti da moraš zabiti odmah 1500 eur u njega ...ja znam da smo tada bili dog. cijenu od 5000 eur, no onda je vlasnik odustao od prodaje, BTW i taj je dofuran iz ITA jer ga je Mehun još davno kupio u nekom auto salonu u ZG-u, i dok sam ga ja bio gledao bio je oštećen prednji lijevi blatobran, sad je to, čini mi se, sanirano.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: čet ruj 03, 2009 8:21 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub svi 03, 2008 11:09 pm
Postovi: 43
ovako, što se tiče auto, ima svojih mana po laku...a ako se ne varam mislim da sam gledao i da je sa lijeve strane prednji blatobran,vrata vozačeva i zadnja vrata su pokitana, i vidi se da je rađeno po njima..... po svakoj prilici,ako se i uzme taj auto, treba se uložiti u njega....točno koliko nisam siguran....ali pod broj jedan ako to nekoga smeta onda felge odmah na osvježavanje, jer koda se lik po rinzolima vozio..... :lol:


Vrh
   
PostPostano: pet ruj 04, 2009 12:29 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
ovako, što se tiče auto, ima svojih mana po laku...a ako se ne varam mislim da sam gledao i da je sa lijeve strane prednji blatobran,vrata vozačeva i zadnja vrata su pokitana, i vidi se da je rađeno po njima..... po svakoj prilici,ako se i uzme taj auto, treba se uložiti u njega....točno koliko nisam siguran....ali pod broj jedan ako to nekoga smeta onda felge odmah na osvježavanje, jer koda se lik po rinzolima vozio..... :lol:
Ovako i onako, gle svaki R je vrijedan ulaganja ako to netko istinski voli, glupo je sad diskutirati oko toga dal se isplati ili ne, u sweden dobiješ 850 r autotecha sa 450-500 ps za 4500-5000 eur, ameri ukucaju i do 15 000 usd u R-a, tak da tvoje ulaganje u taj auto može biti samo limitirano eurichima, i naravno, vrlo je bitno za kaj trebaš taj auto, za svaki dan ili samo za zeku peku, ako je za svaki dan, porješi da je ispravan i siguran i vozi se, pripremi se potrošnju oko 12-13 lit mixano i uživaj koliko možeš, ali ako si jako ograničen fin. sredstvima, moj savjet, mani se toga u širokom luku :wink:

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan