Sada je: čet ožu 28, 2024 4:56 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon svi 14, 2007 9:38 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Krenio sam sa upgradom svog bembača. Kako sam jutros išao na dva servisa, Prvi - VOLVO, provjera klime i zamjena usinog micro filtera na klimi. Klima je bila u granicama normale. Zamjena filtera je bila očekivana , jer kod svakog prvog startanja klime osjetia bi miris prašine. 300 Kn šta je OK. I kako sam naslov kaže, naručio sam nova svjetla i žmigavce za model od 2003 pa dalje. Po recenzijama weba, oko 30% poboljšano osvetljenje uz silver flash light. Staklo na svjetlima i žmigacima je čisto ( clear lens ) bez ikakvih " šara " po sjenilu. A i koštaju svjetlo 2100Kn i žmigavac 790Kn e i još pomnožite sa 2.
Drugi servis Peugeot - Geopolis prvih 500 km servis. Ne navodim vam ovo radi Geopolisa nego ono šta sam vidio i doživija. Ni u snu nisam moga virovat da u Ljepoj našoj postoji vlasnik iz ST-a sa VOLVO - Amazon 1800, i to bez ikakve greške, vozi pali, radi i odlično očuvan. Normalno odmah sam krenija u akciju! I onako u čakuli " Ja pitam čovika: A šjor bli bi ste mi vi prodali to auto" a on če meni onako kroz polu smjeh " Kume kako ti ja mogu prodat, kad je to ČLAN FAMILIJE . I tako ja zastanem pa ga pogledam i odgovorim : Šjor moj, sve mi je jasno, samo je jedan Volvo sve ostalo su automobili.
I na koncu zaista stoji naš slogan " VOLVO FOR LIFE "

Prije nekih sat vrimena sam uputio mail - narudžbenicu za ispušni sistem TME - Sweden.
Nadam se da ču na meeting u Mržnicu doč sa novim svjetlima, možda i sa novim auspuhom.

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: pon svi 14, 2007 9:45 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
Krenio sam sa upgradom svog bembača. Kako sam jutros išao na dva servisa, Prvi - VOLVO, provjera klime i zamjena usinog micro filtera na klimi. Klima je bila u granicama normale. Zamjena filtera je bila očekivana , jer kod svakog prvog startanja klime osjetia bi miris prašine. 300 Kn šta je OK. I kako sam naslov kaže, naručio sam nova svjetla i žmigavce za model od 2003 pa dalje. Po recenzijama weba, oko 30% poboljšano osvetljenje uz silver flash light. Staklo na svjetlima i žmigacima je čisto ( clear lens ) bez ikakvih " šara " po sjenilu. A i koštaju svjetlo 2100Kn i žmigavac 790Kn e i još pomnožite sa 2.
Drugi servis Peugeot - Geopolis prvih 500 km servis. Ne navodim vam ovo radi Geopolisa nego ono šta sam vidio i doživija. Ni u snu nisam moga virovat da u Ljepoj našoj postoji vlasnik iz ST-a sa VOLVO - Amazon 1800, i to bez ikakve greške, vozi pali, radi i odlično očuvan. Normalno odmah sam krenija u akciju! I onako u čakuli " Ja pitam čovika: A šjor bli bi ste mi vi prodali to auto" a on če meni onako kroz polu smjeh " Kume kako ti ja mogu prodat, kad je to ČLAN FAMILIJE . I tako ja zastanem pa ga pogledam i odgovorim : Šjor moj, sve mi je jasno, samo je jedan Volvo sve ostalo su automobili.
I na koncu zaista stoji naš slogan " VOLVO FOR LIFE "

Prije nekih sat vrimena sam uputio mail - narudžbenicu za ispušni sistem TME - Sweden.
Nadam se da ču na meeting u Mržnicu doč sa novim svjetlima, možda i sa novim auspuhom.
Ma najbitnije je da ti dođeš :D :D :D

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 14, 2007 9:49 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Ma Dugi stvarno si Laf,
Baš ti HVALA, šaljem ti jedan PM u vezi Mrežnice

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 20, 2007 10:07 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
nema šta auto prejebeno izgleda a što je najvažnije doslovce je ko iz dučana a tek mu je sedam let, c70 skužio sam ja tebe da ti to voliš pazit i mazit iz prvog posta o koži svaka čast zbilja vidi se što je ljubav, prednja sjenila si mu sjela za čistu peticu odlično, samo da ta spulja stigne, malo usis pegasice,spuštanje i bit će to definitino njaljepši c70 u hrvata ako ne i našire, taman za streetstayl natjecanja, probao sam slike uploudat s mrežnice ali nekaj nejde imamo problema, pa da se to vidi i na fotkama!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 7:39 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Zlaya u ljubavi ja dajem čitavog sebe. :shock: Kako ovo zvuči romantično :lol:

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 27, 2007 6:08 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
evo i par fotkica, c70 nadam se da se ne ljutiš na ovom al auto izgleda odlično, nisam mogao odolit da ih ne podjelim s ostalim članovima :lol:


slika


slika


slika


slika


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 27, 2007 8:19 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Zlaya bogme lepe slike lepog autića. C70 zbilja imaš zvijer od biciklina... :wink:

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 27, 2007 10:44 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
:D Zlaya, ma nema problema :D Namjerno nisam htio prije stavit slikice, jer sljedi face lift, pa čemo se svi skupa veselit i palit oči.
HVALA :D HVALA Mikey

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 27, 2007 11:03 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
:D Zlaya, ma nema problema :D Namjerno nisam htio prije stavit slikice, jer sljedi face lift, pa čemo se svi skupa veselit i palit oči.
HVALA :D HVALA Mikey
Nije valjda da Mona Lisi želite nacrtati brkove :?: :lol:

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 8:13 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Pa sad dali se mogu nacrtat brkovi M.L ja vjerujem da mogu. Face lift je gotov (konačno) uskoro dolaze slikice ali usporedno s novim C70.

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 8:22 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
Face lift je gotov (konačno) uskoro dolaze slikice ali usporedno s novim C70.
Bolje nemoj slikat svoj uz novog, bit će to loša reklama za novi C70, jer će past u sjenu :D

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 10:26 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Citat:
Citat:
Face lift je gotov (konačno) uskoro dolaze slikice ali usporedno s novim C70.
Bolje nemoj slikat svoj uz novog, bit će to loša reklama za novi C70, jer će past u sjenu :D
Slažem se :) Ti slike svojeg ljepotana postaj fino tu, a detaljan dojam o C70 očekujem u odgovarajućoj rubrici... :wink:

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ožu 25, 2008 5:57 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 09, 2008 3:15 pm
Postovi: 709
Vozi: C70 T5
Lokacija: Zagreb
ma svaka čast na auteku; Baš danas razmatram pa se pitam koliko se kreću cijene c70 recimo ovog tvog?
Planiraš li prodaju uskoru i naravno kako si zadovoljan njime?

_________________
:)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ožu 25, 2008 7:04 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
ma svaka čast na auteku; Baš danas razmatram pa se pitam koliko se kreću cijene c70 recimo ovog tvog?
Planiraš li prodaju uskoru i naravno kako si zadovoljan njime?
Teško da bi se prika rastao od ovog svog ljepotana, inače je ovo najočuvaniji C70 kojeg sam ikad vidio i mislim da auto nema više od 60tkm, koža se čisti četkicom za zube itd., ja sam bolestan prema autu ali ovo što Dražen radi su perverzije, i kad bi ga prodavao bio bi u rangu cijene novog :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ožu 25, 2008 8:58 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 09, 2008 3:15 pm
Postovi: 709
Vozi: C70 T5
Lokacija: Zagreb
nešt sam se zagrijo za c70 baš ovakav, al gledam fotke po netu i mogu reći da mi nije baš nešto iznutra u usporedbi s s40! Mislim iz vana je avion al iznutra......ne znam, možda sam previše naviko na svog s40 full. Nekak mi se ne sviđa cokpit. Možda sam više očekivao od c70. Ko zna; možda jednog dana..... :(

_________________
:)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan