Sada je: pon svi 13, 2024 4:18 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon lip 11, 2007 8:49 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Baš jutros kad sam posumljao kako je vrijeme da nazovem Švedsku i provjerim pošiljku koja je poslana prije 17 dana, kad ono barba poštar donosi dobru vijest. Imate dvije pošiljke iz TURSKE :shock: :shock: :shock: KAKO IZ TURSKE. :? Triba sam dobit iz Švedske...i nakon provjere normalno stiglo je iz ŠVEDSKE...a on još komentira. Kako sam ja to mislija iz TURSKE... :? :? :?
Morao sam odmah platit troškove carine 348,11 kn x 2 jer je došlo u dvije kartonske kutije nije bilo mogučnosti slanja u jednoj pošiljci radi težine.

slika

I onda je stiglo svečano raspakiranje pošiljke :lol:

slika
Sve je to brižno zapakirano i mogu reći bez ogrebotine a došlo iz Švedske - poštom :D

slika
Moja prva impresija. :D :shock: :D Izuzetno kvalitetna materijal i filigramska izrada.
Imao sam blagu sumlju :oops: Šta ako!!!
:o :o Pomislija sam muko moja koje cjevurine. :shock: koji je ovo promjer, izgleda kao ispuh od FAPA :wink:
Nemojte se čudit, meni je zeleni tapet na podu garaže zato i jesu kvalitetne slikice. E da... ali nekako lončići su mi djelovali
muški, pa logo TME onako diskretno a bode u oči. Vrtim, okričem...gledam...kucam...djeluje mi High Quality Product. Nedoumica me razdire taman završija sa ručkom : Iša bi malo ispeglat krevet...nisam izdrža :P odmah sam odletija na montažu.

slika
Majko moja :shock: :shock: :shock: koji bezveznjaci, totalni idioti. Dok su skidali stari auspuh, frajer uzeja BOSH frejzericu sa brusnom pločom kao krugli stol i krenija kidat cijev između prednjeg i zadnjeg lonca (vareni spojevi tvornički) varnice na sve strane a NOVE FELGE i GUME. U trenu sam skočija i zaustavija ga. Maaa šta radiš čoviče, ajme ajme šjor imamo električnu pilu. PA SAD NEKA MI NETKO KAŽE DA NEKAD NIJE DOBRO BIT U SERVISU. I dok ovo pišem turbina mi je napumpala tlak samo tako, a možete zamislit kako mi je bilo gledajuči :x :x :x Chicken brain...

slika
Onako več napola izgrintan :evil: nekako se bližio kraj...sve je dolazilo na svoje mjesto bez ikakvih :roll: poteškoča. TME je napravio odličan posao nikakvih problema (easy way), nosači, kutevi cijevi, promjeri sve štima... ama baš sve :D
Tek lagano podešavanje dvaju topova od po 70 mm, malo ljevo desno, malo vani i gotovo :wink:


slika
:wink: Djeluje više nego dobro

slika
Zabrujao je nevjerovatno dubokim bassssommm. Nema dernjave, osječam blage vibrirajuče frekfence, kazaljka skače na 3000 RPM kao ošinuta, trottle response - prihvačanje gasa značajno bolje, sound je odličan dubok snažan, osječate da je motor prodisao. Bez obzira šta nije turbo itekako osjetite potencijal motora, imate osječaj kao da mu je to trebalo....od 3500 do 6000 RPM to je kao ZG - filharmonija. Morao sam otvorit prozor - :lol: :lol: :lol: pa to je VOLVO - 5 cylinders rapsody. Napokon da imam sensi vožnje. Čini mi se da motor odiše snagom, definitivno su bolja ubrzanja, neznam koliko ali se osjeti.
Da sam pogriješio rekao bi MEA CULPA šteta kuna- papak jedan lipo su te naguzili. Netko je spomenija neki REMUS, SEBRING...pa je netko također spomenuo nekog našeg auspuh tjunera ma dajte ljudi ...za ovako vrhunski proizvod, i još napravljen samo za VOLVO- i to od VOLVO priznate tjuning kuče za ukupnu cjenu (trasport, carina, montiranje) 4150 kuna.Ja mislim da je to GOOD DEAL.
TME - PALAC GORE

_________________
DS


Zadnja izmjena: C70, dana/u pon lip 11, 2007 10:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 9:22 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
A,lipe slikica nema šta 8) Aj ubaci koju kad budeš stavlja te stvarčice na svoju kariolu :lol: :lol: :lol:

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 11:13 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
:D :D :D :D zavidim ti.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 11:22 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 09, 2007 7:31 pm
Postovi: 50
Lokacija: zagreb
odlične slike! dobar si posao obavio, mora se priznat. :D
nego, nadam se da ćemo imat uskoro priliku to i uživo vidjet i čut!

_________________
Volvo S40 1.6, 2003.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 11:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
sad negdje petak urla samo mu još gljiva fali da se još jače dere :P :P :P :P :P :P ili probuši par rupa na doljnjem dijelu filter kutije :wink:


Vrh
   
PostPostano: pon lip 11, 2007 11:53 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
TME - PALAC GORE
Cudo lipo. 8)
Jedino sto mi se ne svidja je zavrsetak koji nije nista nego ravno odrezane inox cijevi, onako odoka fi50x1,5. To moze biti i bolje/ljepse.
Preporucio bih i barem djelomicno varenje spojeva, jer selna nije nikad dovoljno snazna da sprijeci okretanje cijevi u cijevi. To je puno izrazajnije kod nesimetricno ovjesenih lonaca koji se nastoje zaokrenuti od same vlastite tezine, a gdje su jos lijepe nase grbave ceste na kojima se sve to trucka i lomi.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 11:55 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Propustio sam par sitnica naoko sitnica. Sve cijevi i lonci su iznutra ispolirani. Upotrebljavaju karbonska vlakna i još nešto. Razlika u težini je po mojoj slobodnoj procjeni 3kg. TME lakši. Veoma bitna stvar večina prizvoda je po EU standardima tako da bi trebao zadovoljit sve potredne uvjete kod tehničkog pregleda. Također dobio sam uspredi test TME vs. VOLVO za motore T4 i 2.0T pa čim skeniram bit če prezentano našem širokom auditoriju. A za sada ... kad vam se slikice toliko sviđaju....looky looky down below

slika
:wink: :lol: :wink: Da nastavim 8)

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 11, 2007 11:58 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
:wink: :lol: :wink: Da nastavim 8)
Nije ravno, priznajem. :oops:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 1:08 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Ok, shvačam tvoju iskrenost. Dia. 60mm x 1,5 mm (mjerio ja ) i kako vidiš grana se u dvije račve 2 x 70mm x 1,5mm. Odlučio sam se za 2 x 70mm, jer 1 x 100mm nekako ne paše na ovalni oblik rupe branika. :wink: Razumna su tvoja razmišljanja i savjeti. Ti trebaš vidit kvalitetu izrade vara :wink: . Kako sam profesionalno vezan za sve vrste cijevi i cjevovoda mislim da neče bit potrebno nikakvo točkasko dovarivanje sigurnosti radi. Evidentirano na slikama nije nikakvi polu-proizvod a i same obujmice (self - tensioned clamps) odnosno dodatno smozatezajuče (brage) obujmice dovoljne su da se othrvaju svim zahtjevima. Uvečaj rezoluciju pa ako imaš malo iskustva uočit češ da je zavarivanje bilo plazmom, vjerovatno kompjuterski navođeno. :wink: Sad zamisli, radi se ipak o vrsti racing ispuha, pa kako bi to izgledalo kad bi TME u Silverstonu skupljao lonce i ispušne cijevi po pisti :lol:
A da ja stavim još jednu slikicu :wink:

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 8:42 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
ma ovo je perfektno, svaki milimetar je savršeno obrađen, ipak je to TME i ko zna što to znači bit će mu sve jasno, švedska kvaliteta , izrada, plus dobitak na performansama za koje oni garantiraju svim mogućim certifikatima, odličnan izbor i cijena prihvatljiva, zadnji nastavci odlično legli s obzirom na veličinu proreza u braniku, kad si me jučer nazvo mislio sam da si dobio na lotu kolko si sretan bio :D , ali poznavajući tebe kolko voliš taj auto to je za tebe skoro u tim razmjerima mjerljivo, .... :D :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 8:58 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Mislim da sam na nekoj od rubrika napisa" ljubavi nikad dosta " a kad ti do...zdi onda prominiš ljubavnicu :lol: :cry:

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 9:18 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Neloše, totalno nelošeslika

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 9:25 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Kako bi preci starih ukrajinaca sa istocne nizine rekli: Jedino sto je bitno je da je vlasnik zadovoljan :wink: E sad, dal je TME bolji ili losiji od Remusa, Sebringa, nase gore list (ili naseg neba lasta)... Otom-potom :lol:

Nego, kad ce neki T da sjedne u C70tku? :wink:

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 2:42 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: čet svi 17, 2007 8:47 pm
Postovi: 275
Vozi: Citroen C5 2.0 HDI
Lokacija: saksi
hebeno dobro zgleda, a jamačno se i tijekom vožnje čovjek naježi !?!?! :wink:

_________________
V-40 1.9 D 102 2005-2011
Altea 1.9 TDI 105 2010-2012
Megane Grandtour II 1.5 dci 105 2013-2014
Citroen C5 2.0 HDI, Hydroactive, 163 2014-


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 4:31 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Mislim da ti i dlake na ruci sad reagiraju na gas :lol: Cijena opće nije velika ak je tak dobar kak veliš (a je) i ja bi jednog takvog samo kaj S80 nema rupe ozadi i moral bi rezati štosdenfer... :o

Sve u svemu vrhunski to stoji C70, C70. :wink:

P.S. Snimi zvuk i upload-aj ga negdi...

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan