Sada je: pet lip 07, 2024 11:17 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 850 2.4, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: ned tra 18, 2010 1:20 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 06, 2010 7:09 pm
Postovi: 38
Vozi: S80 D5
Lokacija: Rijeka
Postovani,
pozdrav svima, spremam se kupiti volvo s70 2.5TDi, ima nekoliko zanimljivih u Zagrebu ali svakako prije kupnje htio bih da netko pouzdan pregleda auto (kompresija, kilometri itd.). Zato molim da me se uputi kamo ili kod koga je to moguce napraviti u Zagrebu.
Takodjer ako netko moze preporuciti neki S70 2.5TDi bio bih zahvalan.

Hvala!


Vrh
   
PostPostano: pon tra 19, 2010 9:21 am 
Offline
.
.

Pridružen/a: čet tra 12, 2007 10:18 am
Postovi: 167
To se može napraviti u svakom volvo servisu. Što se tiče mašine, onih najskupljih djelova (turbo, bosch puma), to se može napraviti i u tzv. "bosch" servisu. Klimu je lako isprobat jel radi jel im je to slaba točka. Upališ i vidiš jel hladi.

No treba biti realan, predmetni auto je star najmanje 10-11 godina i teško da ćeš naći primjerak koji nema barem 250.000km jer tko je kupio taj auto taj ga je dosta vozio. S tim kilometrima i za cijenu koja je 4-5K € ne možeš očekivati da će auto biti apoteka. Kao i svaki auto u taj ćeš morati ulagati, ali ćeš se zato voziti u velikoj udobnoj i sigurnoj limuzini koja uvijek ima snage i relativno malo troši (6-8lit.). Ako je auto uredno servisiran i nije s njim divljano motor mora proć barem 400.000, a za karoseriju ne brini jer to ne može istrunut.

_________________
S 70, 2.5 TDI, '99


Vrh
   
PostPostano: pon tra 19, 2010 10:07 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 06, 2010 7:09 pm
Postovi: 38
Vozi: S80 D5
Lokacija: Rijeka
Pozdrav,
jasno mi je da takav auto mora imati preko 200.000 km, sto smatram da nije puno (bivsi sam vlasnik 850 TDi koji je presao vise od 450.000 km a radio je kao urica), medjutim zanima me da li je moguce provjeriti kilometrazu kao na 850-ici.
Za pregled masine (turbo, pumpa, klima i ostalo) znam za opciju Volvo servis ili boshista ali htio bih preporuku za nekog majstora iz Kluba.

Hvala!

P.S.: Ako netko zna za kakav dobar S70 TDi molim informaciju.


Vrh
   
PostPostano: pon tra 19, 2010 10:38 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
A mogu ti ga ja pregledati .Ali što bi ti da ga idem s tobom gledat u Zg?

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan